Wyszukiwarka

O Nas

Studio koloru.

Jesteśmy przekonani, że świat nie jest czarno-biały. Interesują nas barwy i półcienie, smaki i odczucia. Staramy się zauważać to, co nie jest oczywiste, jasno określone, wykrzyczane. Interesują nas sprawy, nad którymi trzeba się pochylić, aby je zrozumieć. Od dróg szybkiego ruchu wolimy słabo przetarte ścieżki, a nawet zupełne bezdroża. Nasze książki to zaproszenie do wycieczki w mniej znane rejony życia, do refleksji, do odkrywania siebie i świata. Ciekawi nas to, co zobaczyć trudno, ale też interesuje nas estetyka tego, co widać. Dlatego dokładamy starań, aby ciekawa treść naszych publikacji zawsze miała odpowiednią oprawę graficzną.

Obecnie proponujemy Państwu dwie pozycje.

Vegan Freak. Jak być weganinem w niewegańskim świecie. Jest  to wyprawa w świat weganizmu, dzięki której łatwo można zrozumieć, dlaczego coraz więcej ludzi rezygnuje z produktów pochodzących od zwierząt oraz przekonać się, że korzystanie z roślinnych alternatyw wcale nie jest ani uciążliwe, ani radykalne.

Przebudzenie kręgosłupa.  To spotkanie ze zjawiskową nauczycielką jogi, 90-letnią Vandą Scaravelli, która w swojej książce dzieli się z czytelnikami mądrością i doświadczeniem zdobytym podczas wieloletniej głębokiej praktyki pod okiem takich mistrzów jak B.K.S. Iyengar i T.K.V. Desikachar.

W przygotowaniu kolejne publikacje.